جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

استخدام بز

  اغلب در خبرها می‌خوانیم که بسیاری از شرکت‌های بزرگ به همراه ایده‌هایی خاص می‌آیند. بعضی از این ایده‌ها در خود شرکت‌ها پیاده سازی می‌شوند و یکی از این نمونه‌‌ها، کاری است که آمازون در شعبه ژاپن خود انجام داده است.

   

  این شرکت به منظور ساختن دنیایی بهتر، بزهایی را اجاره کرده است! وظیفه این کارمندان جدید، برچیدن علف‌های هرز از روی زمین است، کاری که در آن تخصص ویژه دارند! حدس بزنید که چگونه این کار را انجام می‌دهند؟! آن‌ها تنها از غریزه گیاهخواری خویش کمک می‌گیرند و تمام علف‌های هرز را تبدیل به غذای خوشمزه‌ای برای خود می‌سازند.

  ماموران محیط زیست جهانی، توجه بسیار ویژه‌ای به کشورهای صنعتی دارند تا فعالیت آنان، صدمه‌ای به محیط زیست وارد نیاورد. به همین خاطر برخی از شرکت‌های بزرگ در این زمینه پیش قدم شده و با این ایده‌های خاص، سعی در جلب نظر ناظرین دارند. هدف اصلی آمازون در طراحی این برنامه، جایگزین ساختن بزها به جای استفاده از سوخت و ماشین‌های چمن زنی است تا به نوعی یک عملکرد طبیعی را جایگزین مدل مصنوعی آن کرده باشد.

  البته این نخستین باری نیست که از حیوانات علف‌خوار بدین منظور استفاده شده است. در سال ۲۰۰۹ کمپانی گوگل نیز از بزها به همین منظور استفاده کرده بود و شاید آمازون به نوعی ادامه دهنده راهی باشد که گوگل چندین سال پیش قصد انجامش را داشت.

  amazongoats2


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 21 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : استفاده ,دارند ,کرده ,منظور ,آمازون ,منظور استفاده ,محیط زیست ,شرکت‌های بزرگ ,
  استخدام بز

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر